Hakkımızda

Resminizi çerçeveletmek için işinin ustası bir çerçeveci,  zengin ürün çeşidine sahip çerçevecideki ürünlerden sizin resminize en uygun olan çerçeve ve zaman!

Hepsini bir arada bulmanın çok zor olduğunu düşünüyorsanız;

Kesinlikle yalnız değilsiniz. Çerçeve ihtiyacı olan birçok kişi sizin gibi düşünüyor ve benzer sorunlar yaşıyor.

Sanatsalcerceve.com, bu tespitten hareketle 2014 yılında çerçeve sektörüne fark katmak amacıyla hayata geçmiştir. 2015 yılında projenin ikinci versiyonu planlanarak daha gelişmiş özellikler ve daha gerçekçi görüntüler ile yayına alınmıştır. Edindiğimiz tecrübeler ve ziyaretçilerimizin görüşleri ile 2016 yılı itibariyle web sitemiz üçüncü versiyonu ile yayına başlamıştır.  

Resim çerçevesi seçerken, müşterilerin yaşamış olduğu zorlukların yanında, sektörde hizmet sunan çerçeveciler içinde ürünü sergilemek ve müşteriye doğru bir şekilde sunmak, önemli bir sorun olarak karşımıza çıkmaktadır.

Sanatsalcerceve.com, hem resmini çerçeveletmek isteyen kullanıcılar, hem de çerçeveciler için işleyişi kolaylaştıran, pratik ve kullanışlı bir uygulama olma özelliği ile sektörde bir ilktir.

2008 yılında projenin ilk temellerini attığımız günden beri gelecek hayalimiz ve amacımız hiç değişmedi.

Sanatsalcerceve.com denildiğinde, hem çerçeveciler hem de kullanıcılar tarafından sektörün en çok bilinen markası olmak.”